Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września o godz. 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.

W tym roku ceremonię uświetniło kilkoro gości specjalnych. Byli to pani dr inż. Wioletta Jackiewicz – Rek, prodziekan ds. studenckich Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, pan prof. dr hab. Inż. Mirosław Szyłak – Szydłowski, prodziekan ds. studenckich Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, pan prof. Dr hab. Axel Schwerk z Katedry Sztuki Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, pani Katarzyna Tomala, prezes Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz pan mecenas Tymoteusz Paprocki z Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Zaproszeni goście skierowali swoje słowa do uczniów oraz pracowników naszej szkoły, życząc im pracowitego i przede wszystkim owocnego roku szkolnego.