Wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego

Z dniem 16.11 zakończyliśmy możliwość składania podań do prezydium wybory.pngSamorządu Uczniowskiego na rok 2022/2023. Poniżej przedstawiamy listę kandydatów wraz z wybranymi przez nich stanowiskami, na które kandydują.

Wszyscy kandydaci w przeciągu tygodnia, tj. do 23.11 muszą wykonać plakat wyborczy zawierający program i wszystko, co zachęci wyborców do wyboru danego kandydata (oczywiście w granicach rozsądku :)), a następnie przekazać go do jednego z opiekunów SU, Pani Agaty Awakowicz, Pani Eweliny Zasady lub Pani Ewy Karolak.

Adobe_PDF_file_icon_24x24.pngKandydaci do prezydium Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023
 

Aktualności:


Stypendium SAPERE AUSO

9 listopada o godzinie 14.00 odbyła się uroczystość wręczenia stypendiumstyp2.jpg
SAPERE AUSO, które przyznawane jest uzdolnionym uczniom za wybitne osiągnięcia naukowe, twórcze lub społeczne.

 

czytaj więcej...

 


Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości poświęcone jest ojczyźnie i niepodl8.pngwolności. Jedenasty  listopada to symbol miłości do kraju, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.
My również włączyliśmy się aktywnie w obchody, ale w naszej szkole nie był to jednak jeden dzień, lecz cały tydzień,

czytaj wiecej...
 


Spotkanie z weteranem

W dniu 10.10.2022 nasząwet9.jpg szkołę odwiedził bardzo specjalny gość Pan Janusz Komorowski pseudonim "Antek", harcmistrz Szarych Szeregów.

 

czytaj więcej...
 


Wycieczka do Puszczy Kampinoskiej

W dniu 15.11 dwie klasy – 1DL i 1ET uczestniczyły wraz z wychowawcamiKamp1.JPG Ewą Karolak i Krzysztofem Błażewiczem, a także Panią Dyrektor Małgorzatą Strycharz w wyprawie przyrodniczo-historycznej na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.
 

czytaj więcej...
 


Wycieczka do Szwecji

W dniach 2 - 4 listopada Szw9.jpguczniowie ZS23 odbyli podróż zagraniczną promem do Szwecji, której organizacją zajęła się prof. Violetta Kowalska.

 

czytaj więcej...

 


Say 'NO" to Intolerance! - Konkurs

Czym jest tolerancja? Czy sprzeciwiasz się zachowaniom dyskryminującym osoby innej narodowości, innym wyglądzie czy chociażby sprawności intelektualnej?  Weź udział w konkursie propagującym hasło 'Nie dla nietolerancji'.

czytaj więcej...
 


AGRYKOLA al. Armii Ludowej wiadukt (o)-01 (2).pngUtrudnienia drogowe w związku z przebudową wiaduktów Trasy Łazienkowskiej

W weekend 28-30 stycznia rozpocznie się przebudowa wiaduktów Trasy Łazienkowskiej nad Agrykolą. Ruch na trasie w będzie odbywał się wiaduktem południowym. Nieczynne będą przystanki autobusowe „Rozbrat” (w obydwu kierunkach) oraz „Torwar” (w kierunku Centrum).  

Pakiet informacji na temat zmian w ruchu oraz funkcjonowaniu Warszawskiego Transportu Publicznego można znaleźć pod adresami: https://infoulice.um.warszawa.pl/node/127229 oraz www.facebook.com/infoulice.
 

Ogłoszenie o zmianie przepisów uchwały antysmogowej dlsmog.pnga mazowsza

Powietrze w naszym regionie jest zanieczyszczone, szczególnie w sezonie grzewczym. To duże zagrożenie dla naszego zdrowia, życia i środowiska. Oddychanie takim powietrzem przyczynia się do powstania wielu chorób, w tym nowotworów. Aby poprawić jakość powietrza, wprowadzono uchwałę antysmogową, która obowiązuje od kilku lat wszystkich mieszkańców Mazowsza.

Ponieważ smog nie daje za wygraną, uchwała została znowelizowana. Nowe przepisy obowiązują od 14 maja 2022 r.

JAKIE ZMIANY NAS CZEKAJĄ?
      czytaj więcej...