Zgodnie z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego, od 24 czerwca do 13 lipca kandydaci składają w szkole pierwszego wyboru:

  • kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,
  • kopię zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

W tym samym terminie będzie możliwość zmiany decyzji dotyczącej wyboru szkół i oddziałów.

W celu wprowadzenia zmian we wniosku należy udać się do szkoły pierwszego wyboru z jednym z rodziców/opiekunów prawnych aby zwrócić się do komisji z prośbą o anulowanie akceptacji złożonego wniosku.
 


W sprawach dotyczących rekrutacji prosimy o kontakt mailowy na:

rekrutacja.liceum@zs23.edu.pl (kandydaci do LVIII LO)
rekrutacja.technikum@zs23.edu.pl (kandydaci do TBiA nr 1)
 


Aktualności:


Laureaci konkursu na kartkę z życzeniami dla królowej Elżbiety II

W związku ze zbliżajelż1.jpgącym się końcem roku chcielibyśmy jeszcze raz podsumować konkurs z okazji Platynowego jubileuszu królowej. W konkursie uczestniczyli uczniowie liceum i technikum. Wszystkie prace były niezwykle ciekawe.

czytaj więcej...

 


Gala wolontariatugala3.jpg

W dniu 30 maja wolontariusze z naszego szkolnego Klubu Ośmiu wraz z opiekunkami Agnieszką Michałowską i Małgorzatą Strycharz uczestniczyli w uroczystej gali konkursu Ośmiu Wspaniałych.
 

czytaj więcej...
 


Po wiedzę do Łazienek Królewskich

Łazienki2.jpg27 kwietnia, klasa 2HT wraz z wychowawcą p. Pawłem Golonką i nauczycielką p. Agnieszką Goszczycką udała się na wycieczkę do Łazienek Królewskich w celu poszerzenia swojej wiedzy z języka polskiego.

 

czytaj więcej...


Warsztaty dziennikarskiewarszt d2.jpg

Uczniowie klas medialno-dziennikarskich, 2ML i 3ML miały okazję odbyć warsztaty dziennikarskie. Poprowadził je dziennikarz i wydawca, pan Grzegorz Kurzyp.

 

czytaj więcej...

 


Spotkanie z pisarzem

spotkanie6.jpgZ okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich gościliśmy w szkole pisarza i dziennikarza, pana Adama Robińskiego. Nasz gość opowiedział o swojej pracy. Przedstawił, w jaki sposób powstawały książki i jak wygląda zbieranie materiałów oraz akt twórczy.

 

czytaj więcej...
 


Maturnocka

W poprzednim tygodniu, 21 - 22 kwietnia, w naszej szkole miała miejsce II edycjamat4.jpg Maturnocki. Wydarzenie to zorganizowane przez prof. Małgorzatę Łyczykowska i prof. Przemysława Miszczaka.

 

czytaj więcej...

 


AGRYKOLA al. Armii Ludowej wiadukt (o)-01 (2).pngUtrudnienia drogowe w związku z przebudową wiaduktów Trasy Łazienkowskiej

W weekend 28-30 stycznia rozpocznie się przebudowa wiaduktów Trasy Łazienkowskiej nad Agrykolą. Ruch na trasie w będzie odbywał się wiaduktem południowym. Nieczynne będą przystanki autobusowe „Rozbrat” (w obydwu kierunkach) oraz „Torwar” (w kierunku Centrum).  

Pakiet informacji na temat zmian w ruchu oraz funkcjonowaniu Warszawskiego Transportu Publicznego można znaleźć pod adresami: https://infoulice.um.warszawa.pl/node/127229 oraz www.facebook.com/infoulice.