Prezydium Samorządu Uczniowskiego 2023/2024

Maja Kuciak 2GT
Oliwia Gąsiorek 3PL

samorzad

Samorząd zaprasza do odwiedzenia i zaobserwowania nowego profilu SU, na którym będą pojawiały się informacje o wszystkich działaniach Samorządu w naszej szkole.

instagram samorzad

Działania samorządu

10 listopada na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego odwiedzi naszą szkołę wyjątkowy gość, pan Janusz Walędzik pseudonim Czarny, uczestnik Powstania Warszawskiego.

W spotkaniach z naszym gościem wzięły udział klasy - 4ML,  4PL, 1FL i 2PL. Spotkania miały miejsce w czytelni szkolnej.

Wydarzenie to organizowane było we współpracy z Fundacją Nie Zapomnij o Nas, Powstańcach Warszawskich.

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsze kotyliony

Serdecznie dziękujemy za bardzo liczny udział w konkursie! Prawie wszystkie klasy wzięły w nim udział. Dostarczone do nas kotyliony są w większości naprawdę wspaniałe, wiemy, że wymagało to bardzo dużo wysiłku.
Przy tak dużej ilości naprawdę imponujących prac, ciężko było wyłonić zwycięzcę. Dlatego komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu trzech nagród:

1. miejsce - klasa 2GT
2. miejsce - klasa 3GT
3. miejsce - klasa 1FL

Wszystkim pozostałym klasom, które wzięły udział w konkursie również należą się wielkie brawa!!!

GRATULACJE!!!