Ułatwienia dostępu


XIII Olimpiada BUDUJ Z PASJĄ – Etap Centralny w Stalowej Woli 2024

W dniu 23-25 maja 2024r. w Stalowej Woli odbył się Finał Centralny, XIII edycji Olimpiady Buduj z Pasją. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III GT: Aleksandra Płodzik i Karolina Górniak, zajęły 10 miejsce na 17 drużyn z całej Polski zakwalifikowanych do wielkiego finału, był to jedyny zespół składający się z dwóch uczennic.

Tym bardziej gratulujemy, to Duży Sukces, pokonać męskie drużyny . Uczestnicy zmagali się z częścią teoretyczną oraz praktyczną w której należało wymurować ścianę z pustaków Solbet oraz wykonać wolnostojącą konstrukcję w systemie suchej zabudowy. Oprócz części konkursowej uczestniczyli w licznych szkoleniach branżowych, wycieczce do fabryki betonu komórkowego Solbet oraz zwiedzali Muzeum Okręgu Przemysłowego Stalowa Wola.

Nasze uczennice otrzymały narzędzia budowlane oraz miły upominek od komisji, wyłącznie dla dzielnych uczennic (a było zaledwie 5 dziewcząt).
Uczennice otrzymały zaświadczenie zwalniające z egzaminu zawodowego - kwalifikacja
Bud.12. Bardzo dziękujemy naszym nauczycielom przedmiotów zawodowych oraz nauczycielom z Centrum Kształcenia Zawodowego: Panu Cezaremu Sukiennik oraz Kamilowi Zając, za przygotowanie naszej drużyny.