Wycieczka integracyjna klasy 1FL

W dniach 4-5 października, 2022 roku uczniowie klasy pierwszej FL uczestniczyli wraz z wychowawczynią, prof. B. Snopkiewicz, i nauczycielem języka polskiego, prof. P. Miszczakiem w wyjeździe integracyjnym w okolicach Olsztyna.

Dwudniowy wyjazd, podczas którego wszyscy uczestnicy brali udział w podchodach wokół pięknego jeziora Żbik i zajęciach na świeżym powietrzu, obejmował także zwiedzanie niedawno otwartego Muzeum Bitwy pod Grunwaldem oraz atrakcji stolicy województwa warmińsko-mazurskiego - Zamku Kapituły Warmińskiej i gotyckiej katedry.

Czas pomiędzy aktywnościami i wizytą w Olsztynie uczniowie oraz ich opiekunowie spędzali w hotelu, w którym mogli korzystać, m.in. z basenu czy kręgielni.

Możliwość zintegrowania się oraz różnorodność atrakcji sprawiły, że młodzież chętnie brała udział w zajęciach i na pewno mile będzie wspominać ten wyjazd.

Widać zatem, że ten krótki, choć intensywny wyjazd sprzyjać miał poznaniu się całego zespołu, a także dobrej zabawie i - jak wiadomo ze słów uczniów i nauczycieli - oba efekty zostały osiągnięte.