Laureaci Konkursu na kartkę z życzeniami
dla królowej Elżbiety II

W naszej szkole mieliśmy możliwość podziwiania prac laureatów konkursu na kartkę z życzeniami dla królowej Elżbiety II. Wystawa została zorganizowana w holu szkoły wzbogacona przez panią prof Aldonę Teler o dodatkowe publikacje o charakterze informacyjno- kulturowym i historycznym.

W związku ze zbliżającym się końcem roku chcielibyśmy jeszcze raz podsumować konkurs z okazji Platynowego jubileuszu królowej. W konkursie uczestniczyli uczniowie liceum i technikum. Wszystkie prace były niezwykle ciekawe i niezmiernie trudno było wyłonić zwycięzców. Wszystkie nagrodzone prace zostały wysłane do Pałacu Buckingham.

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować dyrekcji za uroczyste wręczenie nagród oraz Radzie Rodziców, która je ufundowała. Wręczenie upominków odbyło się w bibliotece szkolnej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy twórczości i życzymy kreatywnych pomysłów w kolejnym roku szkolnym.