Dzień przedmiotów zawodowych

Klasy 4AT, 4ET, 4HT i 3AT wzięły udział w wykładzie Pana prof. dr hab. Grzegorza Jemielity pt. „Wspomnienia absolwenta, zachęcanie młodzieży do samokształcenia”.

Pan Profesor jest absolwentem naszego Technikum, pełnił funkcję Dziekana na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz posiada znaczący dorobek naukowy.

Natomiast klasy drugie i trzecie technikum wzięły udział w wykładzie pana dr arch. Łukasza Mazura, który opowiadał o pracy w zawodzie architekta oraz o przyszłości i rozwoju budownictwa drewnianego.

Jednocześnie odbywał się wernisaż prac uczniów technikum. Prace wybrała pani profesor Barbara Wiśniewska spośród prac swoich uczniów.

Bardzo dziękujemy naszym Gościom za przybycie, mamy nadzieję że odwiedzą nas jeszcze nie raz.