Godziny dostępności nauczycieli zs23

 

   Włodarczyk Katarzyna    wtorek 15.20-16.20 sala 113
   Majewska Magdalena    wtorek 15.20-16.20 sala 307
   Małgorzata Strycharz    piątek 14:25-15:25 sala aerobikowa na hali
   Winiarska Malwina    środa 15:15-16:15 sala 202
   Awakowicz Agata    wtorek 7.00 - 8.00 sala 311
   Babiarz Małgorzata    środa, 16:00 - 17:00 sala 203
   Balas Kamila    środa 15,15-16,15 sala 108
   Bednarska Weronika    poniedziałek 15.10- 16.10 sala 210
   Błażewicz Krzysztof    wtorek 16.20-17.20
   Borkowska Kamila    czwartek 7.50 - 8.50 sala 312
   Budny Wioletta    czwartek 15.10 - 16.10 sala 106
   Dymna Renata    poniedziałek 14.20-15.20 sala 113
   Fibich Monika    piątek ,  16.00 - 17.00
   Gnyszka Agnieszka    wtorek, 16.00-17.00 sala 211
   Golonka Paweł    poniedziałek 15:10-16:10 sala aerobikowa
   Golonka Wiesław    piątek 15:10-16:10 sala aerobikowa
   Goszczycka Agnieszka    środa 15.30-16.30 czytelnia
   Gromek Małgorzata    środa 7:00 - 8:00 sala 305
   Grześkowiak Rafał    piątek  15.00-16.00 sala 205
   Hoch Michał    wtorek 15.15-16.15 sala 100 (co drugi tydzień)
   Jakubowska Agnieszka    piątek, 13.30-14.30 sala 108
   Janiszek Dominika    poniedziałek 15:15 - 16:15 sala 211
   Janusz Grzegorz    poniedziałek, 15:15 - 16:15 sala 305
   Jeziorowska Renata    czwartek 15.15 sala 216
   Kalbarczyk Karolina    poniedziałek 14.25-15.25 sala 307
   Kałaska Paweł    czwartek 16:05-17:05 sala 2
   Karolak Ewa    poniedziałek 15.10 sala 310
   Kasprowicz Kamila    poniedziałek 14:25-16.00 sala 02
   (uczniowie kończący o 15.10 przychodzą po lekcjach)
   Kobylińska Jolanta    poniedziałek 14:30 - 16:30 sala 203
   Kopulska Iwona    wtorek 07:00 - 08:00 sala 309
   Kosela-Turek Elżbieta    środa 16:00- 17:00 sala 306
   Kowalewska Krystyna    środa 15.10 - 16.10
   Kowalska Violetta    poniedziałek 15:15 - 16:15 sala 102
   Krajewski Tomasz    poniedziałek 15:15-16:15 sala 214
   Kułak Paulina    wtorek 16:00-17:00 p. 37
   Kurlanda Krzysztof    poniedziałek 15:15 sala 114
   Kwiatkowska Marta    poniedziałek, 14.30 - 15.30 sala 119
   Kwiatkowski Michał    poniedziałek, 15:15-16:15 sala 308
   Lechniak Małgorzata    środa, 15.15-16.15 sala 208
   Lewandowski Marek    piątek 15.15-16.15 sala gimnastyczna
   Lis Elżbieta    sroda od 15,15 do 16,15 sala 217
   Łuka Grzegorz    poniedziałek 15:15 - 16:15 sala 209
   Łyczykowska Małgorzata    poniedziałek 15:15-16:15 sala 108
   Majchert Marta    środa 16.00-17.00 sala3
   Michałowska-Stelmasik
   Agnieszka
   środa 15.00-16.00 sala 109
   Miecznik Michał    wtorek, 16.05-17.05 sala107
   Misiąg Żaneta    poniedziałek, 15.15-16.15 sala 309
   Miszczak Przemysław    poniedziałek, 15:15-16:15 sala 108
   Modzelewska Hanna    poniedziałek  15.15-16.15 sala 313
   Nowak Iwona    środa 16.00-17.00 sala 209
   Nowak Wiktoria    środa, 16:00 - 17:00 sala100
   Obłękowska Izabella    piątek, 15:10-16:10 pokój 37 hala sportowa
   Paliwoda Adam    poniedziałek 15:10 - 16:10 hala sportowa
   Pawłowicz Aneta    poniedziałek, 14.25-15.25 sala 214
   Pawłowski Tadeusz    czwartek 16.00 pok.naucz.wf
   Pełka Małgorzata    wtorek, 14:30 - 15:30 sala 306
   Radziwanowska Anna    środa, 15.30 - 16.30  sala 112
   Rasztawicka Gabriela    wtorek, 13.00-14.00 sala 215
   Remiszewska Olga  
   Rogal Marta    poniedziałek, 7:00-8:00 sala 305
   Rynowiecka Anna    poniedziałek 14.20 - 15.20 sala 107
   Rzepecka Katarzyna    poniedziałek 15.00-16.00 sala 109
   Schwerk Maja    środa 15.15-16,15 sala 313
   Sieszycki Piotr    wtorek 16.00 -17.00 sala 116
   Smolak Ewa    wtorek, 7.00-8.00 sala 308
   Smolińska – Cieśla Edyta    poniedziałek 7.00 - 8.00 sala 111
   Smoliński Andrzej    środa 13.30 - 14.30 sala 119
   Snopkiewicz Barbara    poniedziałek 15.15 - 16.00 sala 115
   Sobczak Dariusz    środa, 12.40 - 13.25
   Sobstel Ewa    poniedziałek, 15.15-16.15 sala 314
   Teler Aldona    wtorek, 16.50-17.50 sala 4
   Tracz Dorota    wtorek 15.15- 16.15
   Turek Tomasz    środa, godzina 7.00 - 8.00 sala 212
   Tworek Agata    poniedziałek 15.10-16.10 sala 101
   Wadas Daniel    piątek 14.20-15.20 sala 207
   Wiśniewska Barbara    wtorek,16.00-17.00 sala 213
   Witkowski Marcin    poniedziałek, 15:15 - 16:15 sala 202
   Wołosewicz Andrzej    wtorek, 7.00 - 8.00 sala 106
   Wowak Jarosław    1 i 3 poniedziałek 7.00-8.00 sala 110
   Wójciak-Turek Aleksandra    wtorek 15.10-16.10 sala 214
   Zasada Ewelina    piątek 15:10-16:10 sala 220
   Ziemianek Aleksandra    środa, 15:15-16:15 sala 307
   Zwierzchowska Ewa    środa, 16.00-17.00 sala 305
   Żemojda Bożena    wtorek 16:-17:00 sala 208